KONST / Litografier / Färglitografi 9177032

nr 917 7032

Färglitografi

Ola Billgren (1940-2001), 149/200, signerad. , motivet: 31x54

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 oktober 2014
kl 19:01:19

13/10 18:56:19 1      Vinnande bud